Солодкі подарунки благодійників

Дата: 27.12.2017 17:31

Напередодні новорічних свят учнів, які беруть активну участь у житті школи, стали переможцями шкільного етапу олімпіад та спортивних змагань  філії Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 «Глобинська ЗОШ №4» чекав приємний солодкий сюрприз – подарункові набори цукерок. Подарунки були придбані за зверненням завідуючої даного навчального закладу Вікторії Слюсар до керівництва Глобинської філії ТОВ СП «НІБУЛОН».

Підприємство постійно підтримує навчальний заклад, надає допомогу у його облаштуванні та утримані. Не відмовили і цього разу.

Адміністрація філії Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 «Глобинська ЗОШ №4» висловлює щиру вдячність за надану благодійну допомогу.