Дата: 20.11.2023 16:16

Фото без описуВідповідно до частини другої статті 42, частини шостої статті 46, пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликаю п’ятдесят сьому позачергову сесію Глобинської міської ради.

1. Скликати пленарне засідання п'ятдесят сьомої позачергової сесії Глобинської міської ради 21 листопада 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою:

м.Глобине вул. Центральна, 285.

1. На розгляд сесії внести питання:
  1. Про внесення змін до Цільової програми підтримки Збройних сил України та проведення оборонної роботи на 2023 - 2025 роки.
  2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки.
  3. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки.
  4. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки.
  5. Про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.
  6. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради на баланс ******.
  7. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради на баланс Другого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.