21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2023 15:45

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.10 років тому українці розпочали нову сторінку боротьби — провели свій перший контрнаступ проти беззаконня, проти спроби позбавити їх європейського майбутнього. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

У День Гідності та Свободи голова Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік, заступник міського голови Олександр Кочерга, секретар міської ради Олександр Феденко, працівники виконавчого комітету міської ради та комунальних установ поклали квіти до пам’ятника Захисникам України (скульптурне зображення святого Архистратига Михаїла) на знак вшанування патріотизму та мужності тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.
Хвилиною мовчання вшановано всіх Героїв, які віддали своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.