ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі   розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання «Монітор»

Дата: 21.11.2023 15:57

Фото без описуОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:  Виконавчий комітет Глобинської міської ради

юридична адреса: 39000, Полтавська обл., Глобинський р-н., м. Глобине, вул. Центральна, буд. 285

фактична адреса: вулиця Незалежності , 39000, Полтавська обл., Глобинський р-н., м. Глобине, вул. Центральна, буд. 285

код ЄДРПОУ: 04382056;

категорія замовника: орган місцевого самоврядування.

Кількість: 3 шт.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника з метою забезпечення роботи структурних підрозділів міськвиконкому шляхом оновлення комп’ютерного обладнання апаратно-програмного комплексу.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі. Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено відповідно до пункту 1 частини 1 розділу ІІІ Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» від 18.02.2020 № 275 (зі змінами) визначено з урахуванням порівняння цін на аналогічні закупівлі шляхом аналізу укладених аналогічних договорів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель та граничних сум витрат на придбання обладнання відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 04.04.2001 № 332 із змінами «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету».

Назва товару

Середнє арифметичне 3-х пропозицій продавців, грн.

Кількість шт

Очікувана вартість, грн.

нтернет-магазин “АЛЛО”

Інтернет-магазин “ESERVER”

Інтернет-магазин “COMFY”

Монітор LG 24 MP400-B

4 599

13 797

Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».