Дата: 21.11.2023 16:55

Фото без описуВиконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє, що відповідно до пункту
25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Міністрів Української РСР і Українською республіканською радою професійних спілок від 11 грудня 1984 р. N 470, з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Для проходження перереєстрації необхідно надати копію Витягу з реєстру
територіальної громади на кожного члена сім’ї до відділу комунального майна та закупівель виконавчого комітету Глобинської міської ради (каб. №8, вул. Центральна, буд. 212, м. Глобине) та повідомити про зміни в облікових даних, які б могли призвести до поліпшення житлових умов.