Відбулося пленарне засідання п’ятдесят сьомої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

Дата: 21.11.2023 19:28

21 листопада відбулося пленарне засідання п’ятдесят сьомої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання.
Міською радою розглянуто сім  питань порядку денного.

Депутати затвердили зміни до Цільової програми підтримки Збройних сил України на 2023 - 2025 роки, Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки, Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки.

У ході засідання затверджено зміни і доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.
Радою розглянуто питання щодо функціонування  комунальної сфери