Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку!

Дата: 28.11.2023 15:56

Фото без описуЗа участь у проєкті «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд» Глобинська міська рада отримала від  Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу дефібрилятор «Samaritan PAD 35OP», додаткові комплекти акумуляторів, додатковий набір електродів, педіатричний модуль.

Фонд Міжнародної Солідарності (республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.
Все це було передано Глобинській місцевій пожежній охороні.

Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку!