6 грудня - День Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 07:56

Фото без описуДень Збройних Сил України — це свято на честь незламних і нескорених захисників і захисниць, які демонструють мужність, волю та непохитне бажання перемогти, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.

Неможливо висловити словами безмежну вдячність доблесним та хоробрим воїнам-захисникам. Доземний вам уклін та людська шана. Дякуємо усім за мужність, сталеву витримку та героїзм. Завдяки вам наші діти мають змогу жити під відносно мирним небом. Дякуємо, що наближаєте Перемогу!  Бажаємо міцного здоров’я, незламного духу та нових перемог у боях з окупантами.

Нехай Господь береже кожного з вас. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!