Просвітницька година у навчальному закладі!

Дата: 05.12.2023 15:53

З метою підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу ювенальні прокурори Глобинської окружної прокуратури Юлія Дяченко та Юлія Ямнова із залученням психологів та педагогічних працівників провели просвітницькі години в двох навчальних закладах Глобинської громади : Глобинському ліцеї №1 ім. В.Є. Курченка Глобинської міської ради та Глобинському ліцеї №5 Глобинської міської ради.

Зокрема, учням 9-10 класів говорили про захист прав дітей, протидію булінгу та різним формам насильства. Особливу увагу приділили сексуальному насильству, експлуатації в Інтернеті, а також способам подання негативних емоцій.

Під час спілкування прокурори наголошували, аби діти не замовчували фактів вчинення насильства, а при необхідності обов’язково розповідали про проблему батькам, вчителям, психологам навчального закладу, зверталися до правоохоронних органів або ж телефонували на національну дитячу «гарячу лінію».

З метою формулювання правової свідомості серед дітей шкільного віку аналогічні заходи прокурори Глобинської окружної прокуратури проводять постійно.

Глобинська окружна прокуратура