Відбулося пленарне засідання п’ятдесят дев'ятої позачегрової сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

Дата: 11.12.2023 21:13

8 грудня відбулося пленарне засідання 59 позачергової сесії міської ради.

Депутати схвалили звернення до Верховної Ради України щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну. В умовах воєнного стану надзвичайно важливо зберегти ефективно працюючий механізм допомоги фронту. А всі нормативні документи, які встановлюють порядок ввезення, обліку та розподілу гуманітарної допомоги, на думку депутатів, мають розроблятися із обов’язковим залученням надавачів допомоги і волонтерської спільноти.

З метою надання допомоги Збройним силам України та проведення оборонної роботи на території громади, міською радою внесено зміни до Цільової програми підтримки Збройних сил України та проведення оборонної роботи на 2023-2025 роки. Зокрема, майже на 500 тис. грн. збільшено обсяг видатків на виконання заходів програми у 2023 році.

У ході засідання внесено зміни і доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Серед інших депутати розглянули питання, що стосуються регулювання земельних відносин та комунальної власності.

З усіх питань, внесених до розгляду, прийнято відповідні рішення.