Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

Дата: 28.12.2023 16:32
Кількість переглядів: 186

28 грудня під головуванням заступника міського голови Олександра Кочерги відбулося останнє у 2023 році засідання виконавчого комітету міської ради, у ході якого розглянуто 48 питань порядку денного.

Керуюча справами виконавчого комітету Наталія Четверікова прозвітувала про виконання плану роботи виконкому Глобинської міської ради за 2023 рік. Так, за звітний період було проведено 30 засідань виконкому, з них 18 позачергових. На засіданнях розглядались питання соціально-економічного і культурного розвитку; галузі бюджету, фінансів та цін; управління комунальною власністю; житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного, громадського харчування, транспорту і зв’язку, будівництва, освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, соціального захисту населення, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та інші. Усі питання, внесені на розгляд виконавчого комітету, були розглянуті та прийняті відповідні рішення. За 2023 рік відповідно до власних та делегованих повноважень, виконавчим комітетом прийнято 500 рішень.

У 2023 році проведено 14 засідань комісії по розгляду питань щодо надання одноразової  адресної грошової допомоги громадянам Глобинської міської територіальної  громади на яких розглянуто 912 заяв, а також звернення ГО «Спілка ветеранів АТО Глобинщини» та звернення голови Глобинської РО ВГО «Союз Чорнобиль України». Виконавчим комітетом Глобинської міської ради виплачено грошової допомоги 885 особам, які зареєстровані на території Глобинської територіальної громади, одноразову адресну грошову допомогу, на загальну суму 5 549 ти. грн. Відмовлено у наданні грошової допомоги 27 особам. Адресну грошову допомогу згідно звернень голів громадських організацій надано 137 особам на загальну суму 68,5 тис. грн.

У 2023 році міський голова для вирішення питань життєзабезпечення громади, врегулювання суспільних відносин видав 452 розпорядження з адміністративно-господарчої та основної діяльності, які доведені до відома громадськості шляхом оприлюднення, та 1188 розпоряджень з питань роботи з персоналом.

У результаті діяльності виконавчих органів міської ради зареєстровано та надіслано 3525 листів на адресу органів влади усіх рівнів та юридичних осіб.

Затверджено план роботи виконавчого комітету на 2024 рік.

Члени виконкому погодили   встановлення з 01 січня 2024 року плати за абонентське обслуговування споживачів КП «Глобинське» у розмірі 9,22 грн за послугу з розрахунку на 1 абонента (особовий рахунок).

Затверджено Календар свят та пам’ятних дат, презентований начальником відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Сергієм Куликом.

У ході засідання керівники виконавчих органів ради та структурних підрозділів виконавчого комітету звітували про використання нерухомого майна комунальної власності, що знаходиться на балансі виконавчого комітету Глобинської міської ради у 2023 році; про роботу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Глобинської міської ради  у 2023 році; про стан квартирного обліку громадян при виконавчому комітеті Глобинської міської ради у 2023 році; про роботу служби  у справах дітей Глобинської міської ради за звітний період  2023 року.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень