Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося пленарне засідання шістдесят першої сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

Дата: 26.01.2024 11:51
Кількість переглядів: 711

           25 січня 2024 року під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулося пленарне засідання шістдесят першої сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

           У ході засідання депутати заслухали та затвердили звіт про виконання плану роботи Глобинської міської ради за 2023 рік. Упродовж 2023 року проведено 23 сесії міської ради, з них 10 позачергових. Всього проведено 24 пленарних засідань, на яких ухвалено 1553 рішення, з них: 1095 - з питань земельних відносин; 128 - з питань комунального майна; 49 - з питань діяльності міської ради; 41 - з питань житлово-комунального господарства; 39 - з питань соціального захисту; 34 - з питань бюджету; 31 - з питань культури, молоді і спорту; 25 - з питань охорони здоров’я; 24 - з питань соціально-економічного розвитку; 23 - з питань освіти; 18 - з питань цивільного захисту; 17 - з питань підтримки ЗСУ; 5 - про звернення депутатів; 2 - про депутатські запити; 1 - про розгляд електронної петиції; 17 – з інших питань життєдіяльності громади. З метою ґрунтовного вивчення питань, внесених до розгляду на пленарних засіданнях, відбулося 53 засідання постійних комісій міської ради.

            Затверджено План роботи Глобинської міської ради на 2024 рік, визначено орієнтовні строки проведення звітів депутатів Глобинської міської ради VІІІ скликання про свою роботу за 2023 рік перед виборцями.

            У ході засідання затверджено звіти про хід і результати виконання місцевих Програм у 2023 році; зміни до Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту Глобинської міської територіальної громади на 2021-2026 роки, Комплексної програми підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, розвитку ветеранської політики в Глобинській громаді на 2023-2027 роки, Програми підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у Глобинській громаді на 2024-2028 роки.

         Депутати заслухали звіти про роботу в 2023 році старост Пузиківського, Пирогівського, Обознівського старостинських округів.

         Рада розглянула питання про складання повноважень депутатом Олегом Клімовим.

         У ході роботи прийнято рішення, що стосувалися освітньої галузі, житлово-комунальної сфери, комунального майна та сфери земельних відносин.

          Переважна більшість питань порядку денного попередньо детально розглянуті на засіданнях постійних комісій міської ради, що відбулися напередодні. З усіх питань, внесених до розгляду на пленарне засідання, прийнято відповідні рішення, відповідальним виконавцям дано протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень