A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 28.01.2024 13:20
Кількість переглядів: 91

Фото без описуОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі:  Код ДК 021:2015: 16160000-4 — Садова техніка різна (мінітрактор з кабіною разом із комплектом змінного навісного та причіпного обладнання)

                              Обґрунтування доцільності закупівлі.

Враховуючи звернення старост чотирнадцяти старостинських округів, та проаналізувавши стан забезпечення технікою сільських населених пунктів територіальної громади щодо виконання робіт з благоустрою, виникла необхідність у придбанні  мінітракторів з кабіною разом із комплектом змінного навісного та причіпного обладнання в кількості семи одиниць для забезпечення систематичного та належного утримання прибудинкових територій, зелених зон та шляхово-дорожнього господарства. Наявний парк техніки і обладнання комунальних підприємств, які надають послуги з благоустрою не задовольняє потреби у прибиральній техніці після збільшення обсягів обслуговування, викликаних приєднанням до громади нових населених пунктів.. Завдяки використанню різного змінного обладнання дані мінітрактори можуть виконувати різні функції щодо утримання об’єктів благоустрою влітку і в зимовий період, а саме: здійснювати навантажувальні операції, викошування трави, підвезення піску, інших матеріалів, очищення дорожнього покриття від снігу в зимовий період,  використовуватись  як самоскид вантажопідйомністю 4 т. Крім того дана техніка є енергоефективною і зручною для використання в умовах обмежених просторів населених пунктів громади.

Таким чином придбання вищезазначених мінітракторів зі змінним навісним та причіпним обладнанням є ефективним використанням бюджетних коштів так як скоротить використання інших різних видів техніки.   

                                            Обґрунтування обсягів закупівлі.

          Обсяги визначено відповідно до потреб старостинських округів для забезпечення належного утримання об’єктів зеленого та дорожнього господарства.

                            Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

         Технічні характеристики предмета закупівлі визначені КП «Глобинське» та Великокринківським ККП виходячи з потреб у забезпеченні виконання робіт з утримання об’єктів зеленого та дорожнього господарства в сільських населених пунктах громади. Якісні характеристики визначено відповідно до умов використання даної техніки, сумісності використання з наявною технікою.

                           Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.

Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін, визначеного на базі цін 3-х пропозицій від продавців товару.

 

Назва товару

Пропозиції 3-х продавців, грн.

Середнє арифметичне 3-х пропозицій продавців, грн.

Кількість шт

Очікувана вартість, грн.

ТОВ «СТ-ПРОЗОРО»

ТОВ «Сучасні вантажівки»

ТОВ «АГРОПОМІЧ УКРАЇНА»

Мінітрактор з кабіною разом із комплектом змінного навісного та причіпного обладнання

1378770

1516649

1544317

1 479 912

1

1479912


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень