Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 29.01.2024 19:41

Фото без описуПідстава для публікації обгрунтування:  постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

Предмет закупівлі: Послуги з поховання Захисників та Захисниць України, послуги з поховання бездомних та безрідних жителів громади, одиноких осіб-почесних громадян м.Глобине, «Код згідно ДК 021:2015 ДК 021:2015:98370000-7 Поховальні та супутні послуги».

Ідентифікатор закупівлі : UA-2024-01-26-006217-a.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 04382056, його категорія:  орган місцевого самоврядування.

Місцезнаходження замовника: 39000, Полтавська область, Кременчуцький район, м. Глобине, вул. Центральна, буд. 285.

Місце надання послуг : кладовища на території Глобинської міської територіальної громади.

Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями (згідно з постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»)

Назва бюджетної програми: Комплексна програма підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, розвитку ветеранської політики в Глобинській громаді на 2023-2027 роки, Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2026 роки.

Розмір бюджетного призначення: 300000,00грн.

Джерело фінансування: Місцевий бюджет.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 284708,00 грн. (з ПДВ).

Кількість: 24 послуги.

Строк надання послуг: до 31 грудня 2024 року.

Усі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва — читати як вираз «або еквівалент».

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін на даний вид послуг, методом порівняння ринкових цін з метою зекономити бюджетні кошти та дотримуватись принципів здійснення закупівлі.

Мета проведення закупівлі:  для необхідності здійснення поховання Захисників та Захисниць України, поховання бездомних та безрідних жителів громади, одиноких осіб- почесних громадян м.Глобине.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.