Відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

Дата: 31.01.2024 09:15

30 січня  під головуванням заступника міського голови Олександра Кочерги відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто 32 питання порядку денного.

Члени виконавчого комітету заслухали звіти за 2023 рік про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Глобинської міської ради; про роботу зі зверненнями громадян, по запитах на публічну інформацію, які надійшли до виконавчого комітету Глобинської міської ради; про роботу з надання адміністративних послуг громадянам Глобинської міської територіальної громади відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету  міської ради.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сергій Пономарьов проінформував про організацію проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій зі збирання та перевезення побутових відходів у населених пунктах Глобинської міської територіальної громади у 2024 році; про визначення об’єктів та видів робіт, на яких засуджені відбуватимуть покарання у виді громадських робіт, а порушники відбуватимуть адміністративні стягнення у виді громадських (суспільно корисних) робіт

Члени виконкому затвердили  План заходів із реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», погодили стратегію  розвитку видів спорту у Глобинській територіальній громаді на 2024-2027 роки та визначили  пріоритетні види спорту.

У ході засідання виконавчого комітету розглянуті питання  про виділення одноразової адресної грошової допомоги мешканцям громади та питання, що стосувались захисту прав дітей, затверджено зміни по квартирному обліку та соціальному квартирному обліку при виконавчому комітеті Глобинської міської ради.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.