Якщо ви відкриті до нового та прагнете якомога швидше працевлаштуватися – ловіть свій шанс!

Дата: 09.02.2024 13:46

Фото без описуПросто зараз ДНЗ "Полтавський центр професійно-технічної освіти" Державної служби зайнятості в рамках реалізації проєкту «Skills4Recovery-Швидкий шлях до працевлаштування» приймає заявки бажаючих долучитися до безоплатного навчання за професіями «Швачка», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та освітньою програмою «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей».

Долучитися до навчання можуть непрацюючі українці та українки, зокрема - з числа внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Навчання буде проходити офлайн у місті Полтава.

Більш детально про терміни навчання та те, як можна подати заявку, тут ➡️ https://shorturl.at/noBDU

Державна служба зайнятості – ми створюємо можливості!