Стартує 3-й сезон грантової програми СМІЛИВІ

Дата: 16.02.2024 09:36

Фото без описуОтримайте можливість здобути грант на власну справу на суму до 70 тисяч грн.

Цього разу забрати грант можете саме ви. Райффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Aval спільно з агропромхолдингом Astarta-Kyiv, Благодійний фонд "Повір у себе" та  CO «Light of Hope»/БО «Світло надії»  приготували для учасників цього сезону багато нововведень.

Учасниками проєкту тепер можуть стати жителі та підприємці територій Полтавської, Вінницької, Житомирської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської, та Хмельницької областей, незалежно від громади

Важливо, що цього сезону ми б хотіли підтримати героїв, які продовжуюють боронити територіальну цілісність нашої країни, тому перевага під час відбору буде надаватися учасникам бойових дій, ветеранам, членам їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), членам сімей загиблих учасників бойових дій у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Харківській, Тернопільській, Чернігівській, та Хмельницькій областях (якщо ви або ваші знайомі належать до цієї групи, обов'язково поінформуйте їх про дану можливість).

А поки встигніть заповнити анкету, адже сміливі завжди мають результат:

#гранти #сміливі #сміливігранти #допомога #підприємництво

Відділ соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради