Запрошуємо на ознайомчий вебінар

Дата: 20.02.2024 10:33

Фото без описуЧекаємо вас на вебінарі вже у цю СЕРЕДУ

‼️Отримайте можливість здобути грант на власну справу на суму до 70 тисяч грн. 💸

На вебінарі ми обговоримо

✅ деталі участі у проєкті

✅ критерії відбору

✅ можливості навчання та обов’язково відповімо на усі ваші запитання

📆Дата проведення: 21.02

🕙 Час: 15:00

Доєднуйтесь за посиланням👇🏻

Проєкт організований: Райффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Aval , спільно з агропромхолдингом Astarta-Kyiv , Благодійний фонд "Повір у себе" та CO «Light of Hope»/БО «Світло надії»

Нагадуємо, що учасниками проєкту можуть стати👇🏻

✅ жителі та підприємці територій Полтавської, Вінницької, Житомирської,, Харківської, Тернопільської, Чернігівської, та Хмельницької областей, незалежно від громади

Важливо, що цього сезону ми б хотіли підтримати героїв, які продовжуюють боронити територіальну цілісність нашої країни, тому перевага під час відбору буде надаватися 👇🏻

✅ учасникам/цям бойових дій, ветеранам, членам їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), членам сімей загиблих УБД у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Харківській, Тернопільській, Чернігівській, та Хмельницькій областях (Якщо ви, або ваші знайомі належать до цієї групи обов’язково проінформуйте їх про дану можливість)

#гранти #сміливігранти #допомога #підтримка #бізнес #підприємці