Детальний план території за межами населених пунктів у межах території Глобинської міської територіальної громади для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування ВЕС

Дата: 23.02.2024 22:18

Фото без описуДетальний план  території за межами населених  пунктів у межах території Глобинської міської територіальної    громади     для  розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування  вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС  з орієнтовною проектною потужністю  650   МВт»

Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 №555, Глобинська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проєкта містобудівної документації:
«Детальний план території за межами населених пунктів у межах території Глобинської міської територіальної громади для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС з орієнтовною проектною потужністю 650 МВт».
1. Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Глобинської міської ради відповідно до Рішення Глобинської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населених пунктів у межах території Глобинської міської територіальної громади для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС з орієнтовною проектною потужністю 650 МВт» № 1199 від 17.10.2023».
2. Розробник проєкту містобудівної документації - ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «АСТРА» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДВОВІДАЛЬНІСТЮ (ЄДРПОУ 13468510), 49044, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд.10, офіс. 312;
3. Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Глобинської міської ради – ПОНАМАРЬОВА Сергія Борисовича.
4. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:
громадські слухання щодо обговорення проєкта містобудівної документації відбудуться 22 березня 2024 року о 10.00 годині в приміщенні Глобинської міської ради, зал засідань.
 5. Детально із матеріалами проектів містобудівної документації можна ознайомитися за попереднім записом по тел. +380 (66) 820 94 89, за адресою: 39000, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Глобине, вулиця Центральна, будинок 285 в період з 23 лютого 2024 року по 23 березня 2024 року включно.
 6. У громадських слуханнях можуть брати участь:
громадськість;
уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;
уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;
представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

7. Адреса, за якою можна надсилати пропозиції: 39000, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Глобине, вулиця Центральна, будинок 285. Пропозиції, зауваження від громадян будуть прийматися протягом 30 днів від дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Глобинської міської ради до 23 березня 2024 року включно.
8. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства України, будівельних норм, державних стандартів та правил.