Вітаємо прекрасне жіноцтво Глобинської громади!

Дата: 08.03.2024 08:14

Фото без описуНаші любі, милі, рідні, дорогі і кохані – матусі, дружини, донечки, сестрички, жительки Глобинської громади і ті, хто завітали до нас на гостину!

З першими днями весни і теплими промінчиками сонця до нас приходить свято, що уособлює в собі красу, ніжність, любов, доброту, мудрість, виваженість і відважність української жінки – Берегині роду і народу.

Щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем та бажаємо здійснення найочікуванішого – миру на нашій рідній землі! Щоб всі-всі дочекалися повернення додому своїх мужніх захисників живими та неушкодженими!

А ще: щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і теплими! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому!