Вітання напередодні свята

Дата: 15.03.2024 14:55

Фото без описуНапередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова Станіслав Джусь та його заступник Олександр Кочерга зустрілися з трудовим колективом Комунального підприємства «Глобинське».

Звісно, що цього передсвяткового дня місцеві комунальники отримали на свою адресу слова подяки за роботу, яку аж ніяк не можна назвати легкою. Бо насамперед це – чималі фізичні навантаження й непрості умови праці. Ремонти, благоустрій, автобусні перевезення будь-якої пори року і часу доби, за будь-якої погоди – комунальники добросовісно виконують покладені на них обов’язки.

Кращим працівникам підприємства за сумлінну працю і професіоналізм очільник громади вручив Грамоти. Їх отримали: Руслан Рогодченко – слюсар АВР IV розряду (підрозділ «Водопровід»), Наталія Кривенко – маляр III розряду і Анатолій Ковалевич – водій автотранспортних засобів (підрозділ «Благоустрій»).