ПЛІСЕЦЬКИЙ Володимир Вікторович (04.08.1979 – 07.10.2023)

Дата: 28.03.2024 08:40

Фото без описуВолодимир Вікторович Плісецький народився 4 серпня 1979 року в селі Марто-Іванівка на Кіровоградщині.

По закінченні школи навчався у професійно-технічному училищі, здобув професію автослюсара. Дуже захоплювався музикою, був учасником рок-гурту «Проект 2» (м.Олександрія).

Довгий час проживав у Києві, працював механіком з обслуговування звукової техніки, інженером-електроніком, помічником звукорежисера. Був гітаристом гурту «Заводний апельсин».

Потім переїхав до Дніпра, згодом - до Кременчука.

З початком війни Володимир із сім’єю оселився у селі Великі Кринки.

26 січня 2023 року був призваний по мобілізації, ніс службу на посаді бойового медика першого розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А4784 (оперативне командування «Північ»).

7 жовтня 2023 року Володимир Вікторович Плісецький загинув, отримавши кульове поранення  під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівка Куп’янського району Харківської області.

Похований у селі Великі Кринки.