Високі державні нагороди отримали родини загиблих земляків

Дата: 29.03.2024 14:55

Фото без опису28 березня у Великокринківському будинку культури відбулося вручення родинам загиблих військовослужбовців високих державних нагород. На превеликий сум і жаль, посмертних.

Указами Президента України сержанта Миколу Івановича Суховієнка нагороджено орденом «За мужність» II ступеня; солдатів Олександра Миколайовича Гирмана і Василя Володимировича Іващенка – орденами «За мужність» III ступеня.

Наші земляки - мужні, відважні захисники - полягли на полі бою, захищаючи рідну землю від ворожої навали, відстоюючи незалежність і суверенність держави, прагнучи всім серцем зберегти і передати своїм дітям і онукам, всім прийдешнім поколінням прекрасну квітучу Україну.

Низько вклоняємось подвигу Героїв! Бережемо в пам’яті їхні світлі образи, пишаємося, що мали змогу жити поруч з такими Людьми-титанами, віримо, що побратими і всевишні сили відомстять ворогу за смерті Воїнів!