ПАВЛЕНКО Олег Миколайович (12.01.1997-31.10.2023)

Дата: 01.04.2024 16:03

Фото без описуПавленко Олег Миколайович народився 12 січня 1997 року в селі Сиротенки.

Закінчив Манжеліївську загальноосвітню школу, навчався у Полтавському національному університеті імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «економіка» та закінчив військову кафедру, отримавши військове звання «молодший лейтенант», офіцер запасу.

Працював в університеті водієм автотранспортних засобів, згодом слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів у товаристві «Артемій Плюс» (село Піщане Кременчуцького району).

17 лютого 2023 року був призваний по мобілізації на посаду командира кулеметного взводу 1 стрілецької роти військової частини А4895 (оперативне командування «Північ»).

31 жовтня 2023 року лейтенант Олег Миколайович Павленко загинув під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки Донецької області.

Похований у селі Сиротенки.