Про роботу 65 позачергової сесії міської ради

Дата: 05.04.2024 15:28

Фото без опису5 квітня відбулось пленарне засідання 65 позачергової сесії Глобинської міської ради, в ході якого депутати скасували рішення міської ради № 332 від 28.03.2024 року «Про затвердження містобудівної документації: «Детальний план території за межами населених пунктів у межах території Глобинської міської територіальної громади для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС з орієнтовною проєктною потужністю 650 МВт» та ухвалили нове рішення з цього ж питання.

Необхідність таких дій викликана отриманням листа від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 28.03.2024 року №25/5-21/4186-24, який був опублікований в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки 29.03.2024 року. Саме цей нюанс вплинув на рішення проєктантів звернутися до міської ради з проханням скасувати попереднє та ухвалити нове рішення, що забезпечить гарантію неухильного дотримання норм Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» щодо врахування всіх зауважень і пропозицій від органів виконавчої влади.

Крім того, депутати заслухали інформацію та ухвалили рішення з питань порядку денного щодо внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на  2021-2026 роки (виділено кошти у сумі 198 тисяч гривень на послуги автогрейдера для виконання заходів з поновлення щебеневого покриття та придбання щебня для виконання ремонту щебеневого покриття вулиць населених пунктів – теж на суму 198 тисяч гривень), Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021-2026 роки (виділено кошти у сумі 300 тисяч гривень на проведення робіт з облаштування фортифікаційних споруд на території Глобинської міської територіальної громади), а також змін і доповнень до  бюджету Глобинської міської територіальної громади  на 2024 рік.