Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Підтримка людей з ігровою залежністю та членів їх сімей

Дата: 10.04.2024 10:40
Кількість переглядів: 64

Фото без описуЦентр відповідальної гри (далі - Центр) - як громадська спілка - створений з метою розбудови в Україні  дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

 

Спільно із Міністерством соціальної політики України напрацьовано проєкт Державного стандарту надання соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб із ігровою залежністю, яка включена до Класифікатора соціальних послуг за кодом 017.4. Запровадження цього державного стандарту стане черговим ваговим кроком для підтримки людей з ігровою залежністю, членів їх сімей, задоволення суспільних інтересів в цілому та формування відповідального ставлення суспільства до гри на гроші.

 

Наразі Центром відкрито Простір життя - простір, в якому люди, які зіштовхнулися з проблематикою залежності від азартних ігор зможуть отримати комплексну допомогу (психологічну, соціальну, правову, тощо), а також прослухати курс лекцій з даної тематики. Для цього Центр набув статусу надавача соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб із ігровою залежністю. Команда Центру надасть можливість знайти шляхи повернення до повноцінного життя та подолання залежності від азартних ігор.

 

Контакти Простору життя: 01032, м. Київ, вул. Назарівська, 11.

 

Гаряча лінія: 0(800) 336-105 (дзвінки по Україні безкоштовні).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень