ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 16.04.2024 17:49

Фото без описуВідповідно до п.8, ч.4  ст.42, п.4,5,6 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликається шістдесят шоста позачергова сесія Глобинської міської ради, пленарне засідання відбудеться 18 квітня 2024 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд сесії вносяться питання:

1.Про надання гуманітарної допомоги населенню Харківської області.

2. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки за межами населених пунктів за Глобинською міською радою.

3. Про надання виконавчому комітету Глобинської міської ради дозволів на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів на території Глобинської міської ради.