Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

"Зелені" номери на авто та статистика попиту їх серед автовласників Полтавщини

Дата: 29.04.2024 09:12
Кількість переглядів: 73

Фото без описуНа Полтавщині стрімко поширюється використання електрокарів. Насамперед через те, що електромобілі – це найекологічніший вид транспорту, вони є цілком безпечними як для довкілля, так і для здоров’я людей.

 

Сервісні центри МВС видають для екотранспорту спеціальні "зелені" номерні знаки. Це таблички із символами зеленого кольору та окремими серіями.

 

Вони закріплюються виключно за електротранспортом - автомобілями, мопедами, мотоциклами, моторолерами, мотоколясками, квадроциклами, трициклами та іншим транспортом, які приводиться в рух електричним двигуном і не має двигуна внутрішнього згоряння

 

Попит на електрокари в Україні щороку зростає. Лише за минулий рік громадяни зареєстрували 52 257 транспортних засобів з відміткою тип палива «електро».

 

Статистику по видачі «зелених» номерів сервісними центрами МВС на Полтавщіні надала заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко.

 

Понад 3 600 «зелених» номерних знаків видано мешканцям Полтавщини від початку запуску послуги з жовтня 2020 року. 

 

Як свідчить статистика, всього було закріплено за електрокарами номерних знаків:

•  2020 рік – 60 комплектів;

•  2021 рік – 375 комплекти;

•  2022 рік – 707 комплектів;

•  2023 рік –  1693 комплекти;

•  з початку 2024 року – понад 760 комплектів.

 

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень