Глобинське бюро правничої допомоги інформує

Дата: 15.05.2024 11:12

Фото без описуУ військовослужбовців та ветеранів війни досить часто виникають питання, до вирішення яких потрібно залучати юриста. Тому звернення до системи безоплатної правничої допомоги полегшить їх зусилля та збереже час. Найбільш поширені питання з якими звертаються військовослужбовці - підстави звільнення з військової служби, особливості переведення до іншої військової частини, стягнення аліментів, розлучення,  оформлення спадщини.

Наголошуємо на тому, що учасники бойових дій мають право на усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги: від консультацій до представництва інтересів у суді. Допомогу юристів центрів з надання безоплатної правничої допомоги або адвокатів, які співпрацюють з системою БПД, можна отримати, зокрема, для: оскарження дій чи бездіяльності військової частини, органів влади;оформлення чи перерахунку пенсії, інших соціальних виплат та пільг; виправлення помилок у нарахуваннях за комунальні послуги; вирішення сімейних питань: аліментів, розлучення, спадщини; розв’язання інших правових проблем, у тому числі в судовому порядку.

Водночас військовослужбовці, які не мають статусу УБД, можуть звернутися до системи БПД по первинну правничу допомогу: консультації, роз’яснення, допомогу у складенні документів, крім документів для звернення до суду.

Щоб отримати усну консультацію, необхідно звернутися до контактного центру системи БПД за номером: 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00. Безкоштовні також дзвінки з мобільного застосунку Telegram: https://t.me/+380677213103. Якщо зручно отримати правничу допомогу письмово, напишіть у Telegram-бот: https://t.me/LegalAidUkraineBot.

Отримати безоплатну правничу допомогу військовослужбовці та учасники бойових дій які проживають на території Глобинської громади, мають можливість звернувшись до Глобинського бюро правничої допомоги яке знаходиться за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 212, кабінет №106, тел.: (05365) 25-0-25.