Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Підтримаймо екологічні громадські ініціативи!

Дата: 08.06.2024 08:00
Кількість переглядів: 253

Фото без описуШановні жителі Глобинської громади! Інформуємо, що ініціативними громадянами подано 3 проєкти на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області. Перемога у цьому конкурсі дасть можливість залучити додаткове фінансування (до 250 000 грн. на 1 проєкт).

Старт голосування – сьогодні, 8 червня. Тому прохаємо підтримати проєкти Глобинської міської територіальної громади на сайті https://smartregion.pl.ua/

Інструкція про голосування у формі скріншотів додається.

1. Молодіжний Зелений Майданчик: Вчимося та відкриваємо Екосвіт у с.Великі Кринки  - https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/22 

2. ЕкоМайстерня: Інноваційний громадський простір Творчої Екології для Дітей та Молоді Глобинської громади (м.Глобине)

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/23

3. Пирогівський родинний екокуточок

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/57

*Детальна інформація про проєкти нижче

Молодіжний Зелений Майданчик:

Вчимося та відкриваємо Екосвіт у с. Великі Кринки

Фото без опису

 

Проєкт №22 https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/22

Молодіжний Зелений Майданчик - це інноваційний екологічний проєкт, що створює сприятливе середовище для навчання та відкриття екосвіту у с. Великі Кринки. Це місце, де молодь може вчитися, експериментувати та розвивати свою екологічну свідомість. Закупівля еко-дитячого майданчику, проектора та полотна дозволить проводити цікаві та пізнавальні заходи для молоді, а наявність еко-дошки для малювання стимулюватиме творчість та обмін ідеями. Зелені насадження дерев та квітів створять атмосферу спілкування з природою, надихаючи молодь на активну екологічну діяльність та збереження навколишнього середовища.

 

ЕкоМайстерня: Інноваційний громадський простір

Творчої Екології для Дітей та Молоді Глобинської громади

Фото без опису

 

Проєкт №23 https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/23

Проєкт ЕкоМайстерня є потужною відповіддю на потребу у створенні інноваційного громадського простору, який сприяє розвитку творчої екології серед дітей та молоді Глобинської громади. Цей простір включає в себе не лише можливості навчання та практичного досвіду, але й стимулює спільність дій для збереження навколишнього середовища. Метою проекту є не лише інформування та освіта у сфері екології, але й активна участь дітей та молоді у процесі вирішення екологічних проблем. Ми прагнемо створити місце, де кожен учасник зможе виявити свій творчий потенціал та внести свій внесок у покращення стану навколишнього середовища. ЕкоМайстерня буде сприяти розвитку навичок у сфері екології, таких як сортування відходів, висадження дерев, енергоефективність тощо.

Пирогівський родинний екокуточок

 

Фото без опису

Проєкт №57 https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/57

Передумовою розроблення проекту є наявність зони зелених насаджень поблизу будівлі сільського клубу та стадіону , але на жаль відсутня інфраструктура для відпочинку жителів села та екопросвітницької діяльності , тим паче, що поруч діє Пирогівська АЗПСМ та ліцей. Логічним продовженням започаткованої алеї лип в 2022 році міг би стати проект з облаштування Родинного екокуточка на базі на території Пирогівського скверу., який би підтримав закладені традиції освітнього обміну та розвинув нові вектори екологічного співробітництва Глобинської ТГ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень