Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Розповідаємо про екологічні проєкти Глобинської громади: с.Великі Кринки

Дата: 10.06.2024 14:10
Кількість переглядів: 128

Фото без описуМолодіжний Зелений Майданчик:  Вчимося та відкриваємо екосвіт у с. Великі Кринки (№ 22)

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/22

Проєкт «Молодіжний Зелений Майданчик» розроблений з метою залучення молоді до активної екологічної діяльності та навчання принципам сталого розвитку. Будучи розташованим у с.Великі Кринки, цей майданчик стане центром інноваційного екологічного виховання та інформування молоді про важливість збереження природи. 

Головною метою проєкту є створення простору, де молодь може навчатися, експериментувати та ділитися знаннями про екологію.

Основними компонентами проєкту є:

 

- Еко-дитячий майданчик: спеціально обладнаний майданчик з екологічно чистими ігровими елементами, які стимулюють активність, фізичний розвиток та екологічну свідомість дітей. Майданчик виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що відповідають найвищим стандартам безпеки та екологічності.

- Інтерактивна інформаційна робота: для проведення роз’яснювальної роботи серед молоді буде встановлено проєктор та полотно, на якому будуть демонструватися відеоматеріали, презентації та інші інформаційні матеріали щодо охорони навколишнього середовища, відновлення екосистем та інших екологічних питань. 

- Еко-дошка для малювання: спеціально облаштована дошка, де кожен бажаючий зможе виразити свої екологічні ідеї, намалювати свої бачення про збереження природи та сталого розвитку. 

- Зелені насадження: заплановано висадити дерева, квіти та інші рослини, що сприятимуть створенню зеленого та комфортного середовища на майданчику. Крім того, це стане нагадуванням про важливість збереження та відновлення природи.
Метою цих заходів є не лише навчання молоді екологічним принципам, а й стимулювання активної екологічної діяльності у суспільстві. «Молодіжний Зелений Майданчик» відкриє для дітей та молоді нові можливості для розвитку, творчості та поглиблення знань про навколишнє середовище. Цей проєкт сприятиме формуванню екологічно свідомого покоління, здатного брати на себе відповідальність за долю нашої планети.

Прохаємо підтримати проєкт!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень