Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Розповідаємо про екологічні проєкти Глобинської громади: м.Глобине

Дата: 10.06.2024 14:14
Кількість переглядів: 163

Фото без описуЕкоМайстерня: Інноваційний громадський простір Творчої Екології для Дітей та Молоді Глобинської громади (№ 23)

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/6/23

Проєкт «ЕкоМайстерня» є амбітною ініціативою, спрямованою на створення інноваційного громадського простору для розвитку творчої екології серед дітей та молоді Глобинської громади. Наша мета полягає у виробленні та впровадженні підходів до екологічної освіти та усвідомленого співробітництва, спрямованих на створення стійкого та здорового майбутнього для всіх мешканців.
Цей проєкт народився з розуміння необхідності залучення молоді до активної участі у вирішенні нагальних екологічних питань, що стоять перед нашим суспільством. Ми віримо, що тільки через спільні зусилля та творчий підхід ми зможемо досягти значного прогресу у збереженні навколишнього середовища.
«ЕкоМайстерня» буде розташована на території Комунального закладу «Глобинський центр позашкільної освіти». Цей простір стане центром, де діти та молодь матимуть можливість не лише вивчати екологічні принципи, а й застосовувати їх на практиці через участь у різноманітних проектах та ініціативах.

Основні компоненти проекту включатимуть:

- Навчальні програми: розробка та впровадження навчальних курсів з екології, які будуть адаптовані до вікових груп учасників. Ці програми будуть орієнтовані на практичні навички та сприятимуть формуванню екологічної свідомості.
- Практичні майстер-класи: проведення творчих та практичних занять, спрямованих на збереження природи. Це включатиме садівництво, виготовлення екологічних виробів, а також роботу з відновлюваними джерелами енергії.
- Екскурсії та відкриті заходи: організація екскурсій до місцевих парків, розплідників дерев, відповідальних підприємств тощо. Також будуть проводитись відкриті заходи, що стануть платформою для обміну ідеями та досвідом у галузі екології.

- Взаємодія з громадою: активна участь у різноманітних екологічних заходах та акціях у місті, сприяючи підвищенню екологічної свідомості серед широкого загалу населення.

Усі ці компоненти спрямовані на створення здорового, збалансованого та стійкого екологічного майбутнього для міста та його мешканців через залучення та навчання молоді. «ЕкоМайстерня» буде не лише місцем навчання, але й центром спільного розвитку, де кожен зможе знайти своє місце та внести свій внесок у збереження нашої планети.

Прохаємо підтримати проєкт!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень