Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Сьогодні - Всесвітній день дитячого футболу

Дата: 19.06.2024 19:00
Кількість переглядів: 128

Фото без описуЩорічно 19 червня світова спільнота за пропозицією Організації Об’єднаних Націй святкує Всесвітній день дитячого футболу (World Children`s Football Day). «Винуватцями» свята є найменші поціновувачі цієї спортивної командної гри, а дорослі таким чином поширюють серед молодого населення планети ідею здорового способу життя, прищеплюють любов до спорту.

Основним завданням ГО «Асоціація футболу Глобинської міської територіальної громади», що активно діє на теренах нашого краю кілька років поспіль, є розвиток та популяризація футболу, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом дітей, підлітків та інших верств населення громади, підтримка аматорських колективів, організація і проведення спортивних заходів та навчально-тренувального процесу.

На постійній основі в організації мають змогу займатися улюбленою справою декілька груп дітей та юнаків. Окрім фізичного загартування, якісного дозвілля, діти мають змогу удосконалювати свою спортивну майстерність. Дитячі команди неодноразово ставали переможцями та призерами районних, обласних та Всеукраїнських змагань з футболу серед різних вікових груп.

На сьогодні кращі вихованці продовжують вдосконалюватися у спеціалізованих спортивних школах України: ДЮФШ «Ворскла», МФК «Кремінь» та «Олександрія».

Значну допомогу для розвитку та функціонування дитячого футболу надають Глобинська міська рада  і депутати громади, завдяки чому юні повелителі м’яча забезпечені спортивним інвентарем, формою і транспортом для участі у змаганнях.

Слід також наголосити, що набір дітей, бажаючих займатися футболом, триває постійно на безоплатній основі.

Бажаємо нашим юним футболістам наполегливості, терпіння, міцного здоров’я, чесних ігор та перемог! І головне – ніколи не здавайтесь! Тільки крок за кроком ви зможете досягти заповітної вершини та здійснити всі свої мрії!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень