Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Результати роботи відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради за I півріччя 2024 року

Дата: 10.07.2024 10:43
Кількість переглядів: 37

Фото без описуВідділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради здійснює реєстраційні дії у сфері:

- державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

- реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

- реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання осіб

Реєстраційні дії у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно здійснюються в межах Полтавської області. Державна реєстрація обтяжень речових прав проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна. У сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно відділом здійснено 4931 реєстраційну дію (реєстрація права власності та реєстрація іншого речового права). За державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно до місцевого бюджету надійшло 573852 грн.

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на підставі документів, поданих у паперовій формі, проводиться в межах Полтавської області за місцезнаходженням, тобто діє принцип екстериторіальності в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Державна реєстрація фізичних осіб-підприємців на підставі документів, поданих у паперовій та електронній формі, а також державна реєстрація юридичних осіб на підставі документів, поданих в електронній формі, проводиться незалежно від їх місця знаходження.

У сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відділом  здійснено 133 реєстраційні дії на підставі документів поданих у паперовій формі.  До місцевого бюджету надійшло 18500 грн.

У сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб здійснено 1207 реєстраційних дій. Надано 611  відповіді на запити (щодо отримання персональних даних, витягів про реєстрацію місця проживання тощо). До міського бюджету надійшло 30415 грн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень