Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

У Центрі життєстійкості відбулося важливе ресурсне заняття для волонтерів

Дата: 04.11.2024 09:08
Кількість переглядів: 77

Волонтерство - це форма громадянської активності, яка базується на безкорисливості та бажанні допомагати оточуючим. Волонтери добровільно віддають свій час, енергію та навички для допомоги іншим. А чи встигають вони дбати про своє ментальне здоров’я?

Сьогодні у Центрі життєстійкості відбулося важливе ресурсне заняття для волонтерів нашої громади, яке було організоване з метою підтримки їхньої стійкості та емоційного благополуччя. Громадські активісти постійно стикаються з непростими викликами у своїй роботі, яка вимагає від них не лише фізичних зусиль, але й значного емоційного залучення.

Учасники мали можливість обговорити актуальні проблеми, з якими вони стикаються, знайти емоційну підтримку серед однодумців та зарядитися натхненням для подальшої роботи на благо громади.

Важливою частиною заходу став майстер-клас зі створення «Янгола миру» від майстрині Світлани Д’яченко, яка на волонтерських засадах ділиться своєю творчою енергією та умінням створювати ляльки-мотанки.

Висловлюємо щиру подяку учасникам заходу за відданість справі, за силу, час та ресурси, які вони щедро ділять з усіма, хто потребує підтримки.

#Центржиттєстійкості

#Тияк



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень