Податкова інформує

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері надання послуг (у тому числі суб’єктів господарювання, які надають послуги таксі)

Головне управління ДПС у Полтавській області з метою інформування суб’єктів господарювання щодо законодавства у сфері здійснення розрахунків при надані послуг повідомляє. Починаючи з 01.01.2022, припинили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), встановлені пунктом 61 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

09:13 21.09.2023

Про обов’язок використання РРО/ПРРО під час зустрічі з підприємцями Полтавщини

Триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо останніх новацій податкового законодавства, тож нещодавно фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області завітали до суб’єктів господарювання   у м. Котельва Полтавської області.

09:07 20.09.2023

Зустріч податківців Полтавщини із представниками ГО «Вільний шлях»

У рамках роботи комунікаційної податкової платформи відбулась робоча зустріч очільниці Головного управління ДПС у Полтавській області  Алли Рябкової  та голови громадської організації «Вільний шлях» Андрія Вишнивецького, за участі начальника управління з питань виявлення  та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Полтавській області   Людмили Овчаренко.

08:56 20.09.2023

Щодо особливостей відображення назви товару в розрахункових документах РРО/ПРРО

У Головному управління ДПС у Полтавській області повідомляють, що з 01.08.2023 Законом України від 30.06.2023 № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» були внесені зміни в пункт 2 статті 3 Закону від 06.07.1995 № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) щодо спрощення фіскального чеку.

20:28 18.09.2023

Зустріч податківців Полтавщини з представниками ГО «Кременчуцький клуб бухгалтерів і аудиторів Баланс+»

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області продовжують спілкування з представниками бізнесу та інститутів громадянського суспільства у форматі відкритого діалогу під час проведення спільних воркшопів.

08:44 14.09.2023