Розпорядження

Дата: 22.01.2018 11:35

Фото без опису Керуючись п.6  ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  скликаю 30 сесію Глобинської міської ради І скликання 30 січня 2018 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Звіт Глобинського міського голови про  діяльність виконавчих органів ради у 2017 році.
  2. Про затвердження плану роботи Глобинської міської ради на 2018 рік.
  3. Про затвердження Положення про раду опіки та піклування при виконавчому комітеті Глобинської міської ради та складу ради.
  4. Про затвердження Положення про комісію  з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради та складу комісії.
  5. Про внесення  змін до міської Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки.
  6. Про придбання легкових автомобілів.
  7. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу ККП м.Глобине.
  8. Про придбання будівлі контори за адресою: Полтавська область, Глобинський район, село Жуки, вулиця Центральна, будинок 4Б.
  9. Про придбання ½ частини приміщення підвалу за адресою: Полтавська область, Глобинський район, село Жуки, вулиця Центральна, будинок 4В.
  10. Про внесення змін до Положення про старосту Глобинської міської територіальної громади.
  11. Про затвердження рішення Виконавчого комітету Глобинської міської ради  «Про надання  службового житла».
  12. Про затвердження Програми інформатизації Глобинської міської ради на 2018-2020 роки.
  13. Про затвердження Положення про інформаційні ресурси Глобинської міської ради.
  14. Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Глобинської міської територіальної громади.
  15. Про затвердження Положення про електронні петиції.
  16. Про затвердження плану перспективного розвитку спроможної мережі надання первинної медичної допомоги у Глобинській громаді.
  17. Про внесення змін до рішення 24 сесії Глобинської міської ради І скликання «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та  Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради» від 20 вересня 2017 року № 871.
  18. Про внесення змін до Програми підтримки діяльності і розвитку місцевої пожежної охорони   Глобинської    міської      ради  на 2016-2018 рік.
  19. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.
  20. Про внесення змін до Програми підтримки обдарованих дітей, молоді Глобинської міської територіальної громади на 2016-2020 роки.
  21. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку культури Глобинської міської територіальної громади на 2017-2020 роки.
  22. Про внесення змін до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту   Глобинської міської територіальної громади на 2016-2020 роки.
  23. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Глобинської міської територіальної  громади на 2017 – 2020 роки.
  24. Про затвердження Положення про відділ освіти виконкому Глобинської міської ради в новій редакції.
  25. Про виконання  Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2017 рік.
  26. Про затвердження Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.
  27. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.
  28. Земельні питання.

Секретар міської ради                    С.В. Лазаренко