Рішення міської ради №206 «Про Звернення депутатів Глобинської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо скасування абонентської плати для населення за підключення до системи газопостачання»
Кількість переглядів: 741
| Скликання: | І скликання |
| Сесія: | 19 сесія |
| Тип документу: | Рішення міської ради |
| Дата: | 14.04.2017 |
| Номер документу: | 206 |
| Назва документу: | Про Звернення депутатів Глобинської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо скасування абонентської плати для населення за підключення до системи газопостачання |
| Прикріплені файли: |