Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Придбано новий автомобіль

Дата: 12.12.2017 16:45
Кількість переглядів: 1083

Керівництво та депутати Глобинської міської ради постійно приділяють увагу зміцненню матеріально технічної бази комунального господарства «Глобинське». Це і придбання спеціальної сучасної техніки,  тракторів,  відповідного технічного  обладнання для  покращення   якості надання послуг жителям громади. 

Втім, керівникам та працівникам КП «Глобинське» чимало доводиться вирішувати,  крім безпосередньо виробничих питань, ще й  чимало   організаційних: отримання ліцензій дозволів, відвозити для ремонту обладнання та механізми, проводити роботу по укладанню договорів та перевірки їх виконання, здійснювати перевірку роботи  об’єктів  та стану благоустрою на території громади. Для  цього доводиться робити виїзди не лише по території нашої громади,  а й часто в інші міста області, обласний центр та місто Київ.

Для цих цілей необхідно мати надійний транспорт. Тож, саме з цією метою  було прийнято рішення про придбання для потреб КП «Глобинське» нового легкового автомобіля. Проведено тендерні закупівлі  в результаті яких було визначено підприємство, яке запропонувало автомобіль, що  відповідав тендерним вимогам. 12 грудня 2017 року даний автомобіль було доставлено в місто Глобине. Отже,  зроблено ще один  крок до зміцнення матеріально технічної бази  комунального підприємства громади.

Фото без опису

Фото без опису

Новий автомобіль придбаний для виробничих  потреб КП "Глобинське"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень