Дорогі земляки!

Дата: 22.01.2018 09:48

Прийміть щирі вітання з Днем соборності України. Цей день – символ єдності українських земель. І хоча Акт Злуки 1919 року носив більш декларативний характер, він став реальним втіленням багатовікової мрії українців про свою суверенну державу.

У наш час тема єдності знову набула великого значення. Україна ніколи не була такою об'єднаною, як зараз, коли із зброєю у руках її кращі сини відстоюють свободу, незалежність та територіальну цілісність Батьківщини!

Бажаю, щоб кожен із нас зустрів це урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя свого народу. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання нашої Держави! Слава Україні!

Глобинський міський голова                                               Станіслав ДЖУСЬ