Мрії збуваються

Дата: 19.12.2017 14:57

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, дошкільного закладу, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Коли в травні року, що минає, було оголошено конкурс на кращу ініціативу громадян, батьки дітей, які виховуються в дошкільному навчальному закладі №4 «Зірочка», вирішили спробувати щастя і подали свій проект під назвою «Майданчик мрії для дітей ДНЗ №4 «Зірочка» (представник ініціативної групи - Омельченко Олена Леонідівна). Перемога в конкурсі вселила надію в те, що мрії мають властивість збуватися. І ось в кінці листопада майданчик було придбано за кошти відділу освіти виконкому міської ради  та батьків малечі.

А в суботній ранок 9 грудня двір дитсадка наповнився гулом чоловічих голосів – це батьки прийшли власними силами змонтувати елементи площадки. Дружня робота успішно завершилася монтажем пам’ятної таблички про те, що даний об’єкт реалізовано в рамках затвердженої депутатами міської ради Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2017 рік.

Адміністрація, педагогічний  та батьківський колективи висловлюють щирі слова подяки Глобинській громаді,  відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради, батьківському активу Глобинського ДНЗ №4 «Зірочка» на чолі з Омельченко Оленою Леонідівною за перемогу в конкурсі на визнання кращих громадських ініціатив та придбання для дітей ДНЗ №4 «Зірочка»  ігрового «Майданчика мрій».

Особливі слова вдячності висловлюємо татам : Євсеєву О.С., Бідашу О.О., Баранову О.В., Зурнаджі П.М., Безкровному С.В., Мартинову О.В., Скоробагатому В.П., Макаренку Р.П., Лоханову М.В., Колдіну Р.Л., Філіпову Є.М., Цемоху Є.М., Кириловичу Ю.П., Засімовичу В.М., Миркало А.В., Корнукію В.Я., Овчаренку В.М.,  Савичу О.П., які,  відклавши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу вихованцям ДНЗ "Зірочка" і своєю працею  допомогли  встановити «Майданчик  мрій» та зробити територію  садочка затишною .

Всім, хто втілював у життя цю Програму хочемо побажати –

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння за ваші добрі діла !

ТЕПЕР МИ ЗНАЄМО – МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ !!!