ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПОШТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 16.03.2018 15:25

Фото без описуПовідомляємо, що у зв’язку з ліквідацією Управління Національного банку України у Полтавській області (поштова адреса: вул. Соборності, 17, м. Полтава, 36020), реформуванням регіональної мережі Національного банку України, з 01.03.2018 припиняється приймання поштової кореспонденції, надісланої до Національного банку за вищезазначеною адресою.

Листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, зокрема щодо отримання довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і перебувають за її межами, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул.Інститутська, 9, м.Київ, 01601.