Глобинський район, Полтавська область

Майстер-клас з писанкарства

Великдень для кожного українця - свято шановане та величне. Зустрічаємо  його з відкритою душею, чистим серцем і глибокою надією на перемогу добра.

Одним з елементів обрядової традиції цього свята є писанка, її популярність зростає з року в рік. Працівники Глобинського будинку культури по вул.Промисловій 11а, керівником якого є Валентина Базарова, не залишились осторонь великодніх приготувань і організували майстер-клас з писанкарства «Писанка-крашанка». Провела його керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Людмила Юременко. По завершенню майстер-класу кожний учасник тримав у руках власне творіння – писанку-оберіг і щиро вірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров'я і благополуччя.

Згадайте й ви давню українську легенду про писанку: доля світу залежить від того, скільки писанок люди пишуть  щороку і доки пишуться писанки, то й світ буде існувати, а як перестануть писати - зло у вигляді диявола звільниться із своїх пут і знищить світ.