До відома жителів Глобинської громади!

Дата: 30.03.2018 09:22

Фото без описуРішення 33 (позачергової) сесії Глобинської міської ради 1 скликання від 20.03.2018 р. №244 «Про розроблення детального плану території в селі Пироги Глобинського району Полтавської області»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 10,16,19,20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.17 Закону України «Про основи містобудування», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України №290 від 16.11.2011 року, враховуючи пропозиції групи депутатів міської ради,  Глобинська міська рада в и р і ш и л а:

1. Розробити детальний план території в селі Пироги Глобинського району Полтавської області по вулиці Чумацький шлях між будівлями №83-а та  № 61 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,25 га для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
  2. Визначити замовником  розроблення  детального  плану  території в селі Пироги Глобинського району Полтавської області по вулиці Чумацький шлях між будівлями №83-а та  №61 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,25 га для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини виконавчий комітет Глобинської міської ради.
  3. Виконавчому комітету Глобинської міської  ради:
  • організувати розроблення детального  плану  території, вказаної в п.1 даного рішення, відповідно до вимог Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України № 290 від 16.11.2011 року;
  • забезпечити проведення  громадських  слухань  щодо  врахування громадських інтересів  у  проекті детального  плану  території, вказаної в п. 1 даного рішення, в  порядку,  затвердженому  постановою  Кабінету Міністрів України  від  25.05.2011  N 555 (555-2011-п)  "Про затвердження   Порядку   проведення   громадських   слухань   щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні";
  • подати розроблений детальний  план  території, вказаної в п. 1 даного рішення, на розгляд  і  отримання висновків архітектурно-містобудівної ради при Полтавській обласній державній адміністрації;
  • подати розроблений та узгоджений архітектурно-містобудівною радою детальний  план  території, вказаної в п. 1 даного рішення, на розгляд  і  затвердження  сесії міської ради в термін визначений вищевказаним Порядком розроблення містобудівної документації.
  1. Відділу архітектури, містобудування та капітального будівництва після уточнення вартості робіт з розробки детального плану території в селі Пироги Глобинського району Полтавської області по вулиці Чумацький шлях між будівлями №83-а та  № 61 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,25 га для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини підготувати пропозиції щодо виділення коштів на вказані цілі.
  2. Секретарю міської ради Лазаренко С.В. забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на веб-сторінці Глобинської міської ради в мережі Інтернет.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Савченко В.Г.), з питань житлово-комунального господарства і благоустрою (Білоус М.І.), з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку (Кучугура З.І.).

Міський голова                                                           С.В. Джусь