Торба сміху - всім на втіху

Дата: 02.04.2018 15:39

1 квітня в Глобинському міському  будинку культури ім. Франка відбулася розважально-ігрова програма до Дня сміху. Учасниками заходу стали діти і дорослі, які шанують гумор та люблять дотепні і творчі змагання.

Діти вразили своєю майстерністю виконання гумористичних творів, змогли подарували хороший настрій одноліткам та батькам, допомогли всім забути про щоденні негаразди і проблеми. Жартівливі ігри та конкурси були спрямовані на розвиток мислення, пам'яті, кмітливості, ерудиції та  виховування почуття гумору. Серед активних учасників заходу - Діана Мельникова, Євгенія Домашенко, Юлія Руденко та танцювальний колектив «Мінорки». Організували розважальну програму Валентина Базарова (завідуюча міським будинком культури), Віра Дударь (керівник  хореографічного гуртка) та Людмила Юременко (керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва).