Розпорядження

Дата: 02.05.2018 17:40

Фото без описуКеруючись п. 8 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 35  сесію Глобинської міської ради І скликання 15 травня 2018 року     о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження розпорядження Глобинського місько голови .
  2. Про внесення змін до структури апарату Глобинської міської ради та її виконавчих органів.
  3. Про придбання будівлі контори за адресою: Полтавська область, Глобинський район, село Жуки, вулиця Центральна, будинок 4Б.
  4. Про придбання приміщення підвалу за адресою: Полтавська область, Глобинський район, село Жуки, вулиця Центральна, будинок 4В.
  5. Про затвердження Положення про електронні петиції .
  6. Про внесення змін до Положення про постійні депутатські комісії Глобинської міської ради.
  7. Про передачу від виконавчого комітету Глобинської міської ради в повне  господарське відання КП «Глобинське» житлового будинку за адресою вул. Володимирівська 22 м. Глобине.
  8. Про передачу комп’ютера в зборі  з балансу відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради на баланс  виконавчого комітету Глобинської міської ради.
  9. Про розгляд звернення Приймака Леоніда Андрійовича м. Глобине, вул.Зарічна, 8-А, Полтавської області, 39000.
  10. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Глобинської міської ради на 2018-2020 рр.
  11. Про внесення змін і доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади.
  12. Про передачу капітальних інвестицій в основні засоби відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.
  13. Про передачу капітальних інвестицій в основні засоби відділу культури, спорту, сім’Ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради.
  14. Про виконання бюджету Глобинської міської ради за І квартал 2018 року.
  15. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  об’єднаної міської територіальної громади  на 2018 рік.

Глобинський міський голова                          С.В. Джусь