Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

«Орфей» продемонстрував свою майстерність шанувальникам духової музики

Дата: 07.05.2018 11:44
Кількість переглядів: 1530

6 травня 2018 року  у місті Полтава традиційно відбувся марш-парад, присвячений  Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні, який  проводиться у вигляді  конкурсу, що поділяється на три номінації:  аматорські колективи сільських, міських та районних закладів культури; аматорські колективи навчальних закладів; професійні колективи. Маршрут марш-параду: Біла Альтанка – Театральна площа.  У цьому  дійстві прийняли участь 27  духових колективів  Полтавщини.

Глобинському народному аматорському оркестру «Орфей» випала велика честь завершити свято. Шанувальники духової музики радо вітали колектив, а учасники оркестру подарували слухачам гарний настрій і чудову музику. Оркестр «Орфей» виступив достойно, за що нагороджений дипломом першого ступеню. До речі,  вже третій рік поспіль  Глобинський «Орфей» здобуває  таку ж нагороду.

Сьогодні репертуар  оркестру налічує понад 30 творів. Це  твори  українських та зарубіжних композиторів, спрямовані на виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму та любові до Батьківщини, історичного минулого, гордості за українську державу. Також оркестр виконує популярні мелодії з кінофільмів, естрадні та джазові композиції, маршову музику.

Оркестр є незмінним учасником проведення міських та районних  масових заходів.

Зберігаючи мистецькі традиції, оркестранти постійно удосконалюють свою майстерність, виховуючись на кращих зразках українських та зарубіжних творів, а тому користуються  популярністю серед шанувальників духової музики.

Фото без опису111

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень