Українські вишиванки – наче райдужні світанки

Дата: 18.05.2018 11:48

17 травня глобинці святкували День вишиванки. Це свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню багатонаціонального українського народу, воно зберігає споконвічні традиції виготовлення та носіння етнічного одягу.

Цього дня завідуюча Бабичівською сільською бібліотекою Тамара Вікторівна Гладирь вирішила не просто вбратися в національний одяг, а й провести культурно-просвітницьку роботу серед односельців різного віку, спрямовану на відновлення національної пам’яті, ознайомлення з традиціями створення і носіння вишиванок, сучасними тенденціями в їх оздобленні тощо.  До свята Тамара Вікторівна підготувала виставку-експозицію «Вишиванка – український оберіг», на якій було представлено книжки, альбоми, листівки та вишиванки різного часу виготовлення. Особливу цінність виставки складала сорочка початку ХХ століття.

Разом з дітьми учасниками святкового заходу були працівники Бабичівського старостинського округу на чолі зі старостою Станіславом Анатолійовичем Живолупом.