Ім’я Заслуженого агронома України присвоєно навчальному закладу

Дата: 23.05.2018 14:57

22 травня 2018 року депутати Глобинської міської ради прийняли рішення про присвоєння  імені заслуженого агронома України Ганни Андрієнко навчальному закладу громади – Глобинській філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4»  Глобинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Цим вони підтримали ініціативу   трудового колективу    навчального закладу.

Самій процедурі прийняття міськими депутатами такого рішення передувало громадське обговорення. Зокрема, 5 квітня 2018 року в приміщенні  Глобинської  філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4»  Глобинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 проведено круглий стіл,  в ході якого відбулася  зустріч з жителями громади, які особисто знали Ганну Петрівну Андрієнко, представниками трудового колективу ТОВ «АФ «Мічуріна», який є правонаступником колгоспу імені «Мічуріна», де свого часу працювала відомий агроном, переглянуто відео презентацію життєвого та трудового шляху Г.П.Андрієнко, відкрито персональну виставку присвячену Г.П.Андрієнко. 15 травня 2018 року  відбулися  громадські слухання, де також було підтримано ініціативу трудового колективу школи про присвоєння імені заслуженого агронома України Ганни Андрієнко навчальному закладу.

До речі, це вперше за часи незалежності України на території громади прийняте рішення про присвоєння навчальному закладу  почесного імені.