Нас не зламає холодна байдужість

Дата: 30.05.2018 16:47

У наш нелегкий, тривожний час, коли український народ безстрашно відстоює незалежність і цілісність рідної держави на Сході України, важливим завданням, всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїх душах патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції. Учнівська молодь,  має здобувати знання, уміння і навички, які потрібні захисникам Вітчизни.

Гартувати дух і тіло, бути мужніми, сміливими, рішучими, стійкими та  наполегливими. Саме з метою виховання у молодого покоління відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими, 29 травня 2018 року на базі Глобинської ЗОШ I-III ст.№5 відділом освіти виконавчого комітету та Глобинським РВК за підтримки Глобинської міської ради відбувся міський етап обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл», яка входить до міської програми національно-патріотичного виховання. Участь взяли сім команд закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради. А саме: команда «Шторм» Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, команда «Січ» Глобинської ЗОШ I-II ст.№3, команда «Орлята» Глобинської філії «ЗОШ I-II ст.№4» Глобинської ЗОШ I-III ст. №5, команда «Побратими» Глобинської ЗОШ I-III ст. №5, команда «Водограй» Жуківської філії «ЗОШ I-II ст.» Глобинської ЗОШ I-III ст. №5, команда «Соколята» Опришківської ЗОШ I-III ст., та команда «Патріот» Бабичівського НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ».  Учасники  проходили  шість залікових етапів:  конкурс «Строю та пісні», стрільба з пневматичної зброї, метання учбової гранати, воєнно-історичний конкурс на знання історії України, домедична допомога, яка включала в себе теоретичну та практичну частини. Під час практики діти імітували  порятунок «потерпілого» з зони ураження.

У підсумку, перше місце посіла команда «Побратими» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5, друге загальнокомандне місце виборола команда Жуківської філії «ЗОШ I-II ст.» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5 та третє місце зайняла команда «Соколята» Опришківської ЗОШ I-III ст. Міський голова Глобинської міської ради С.В.Джусь нагородив учасників  грамотами, медалями, кубками та пневматичною зброєю. Також, подяками нагородили тренерів та суддівську колегію  за проведену роботу.

Такі заходи для дітей — є мотивацією для розвитку сили волі та покращення спортивної форми. Діти захопилися даними  змаганнями, їхні очі загорілися від емоцій. Добре, що ми стоїмо біля витоків нової традиції. Розвиватимемо цю гру й далі.

Нас не зламає холодна байдужість,

Нас зігрівають гарячі серця,

Нас зігрівають нескорені душі

Тих, хто не здався і йшов до кінця!

Ми збережемо свою Батьківщину,

Наче лелека під вірним крилом

Ми відбудуємо сильну країну

З тими, кому зараз не все одно!

Методист методичного кабінету відділу освіти виконкому міської ради

Довбня О.С.